Preskočiť na obsah
Igor Kočiš

Stavebníctvo

Igor Kočiš

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Obec
Vojkovce
Od roku
2002
IČO
40 356 175

Igor Kočiš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 61 Vojkovce
Na trhu od
2. decembra 2002
IČO
40 356 175
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Podnikanie v číslach

23
rokov na trhu
2002
rok vzniku
13
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Igor Kočiš

Igor Kočiš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vojkovce. Podniká od 2. decembra 2002.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 13 položiek, napríklad demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu, maliarske a natieračské práce a montáž sadrokartónu.

Základné údaje

Obchodné meno
Igor Kočiš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 356 175
Dátum vzniku
2. decembra 2002
Miesto podnikania
053 61 Vojkovce
Živnostenský register
Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 810-11300
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Igor Kočiš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 13 položiek.

  • Demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu

  • Maliarske a natieračské práce

  • Montáž sadrokartónu

  • Podlahárske a obkladačské práce

  • Mietkárske práce

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností

Zobraziť všetkých 13 položiek predmetu činnosti
  • Demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu
  • Maliarske a natieračské práce
  • Montáž sadrokartónu
  • Podlahárske a obkladačské práce
  • Mietkárske práce
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Automatizované spracovanie dát
  • Administratívne práce
  • Tvorba internetových stránok
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
  • Sadzovanie mechanických častí vzduchotechnických a klimatizačných zariadení bez zásahu do elektrických častí

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Igor Kočiš?

Miesto podnikania je v obci 053 61 Vojkovce.

Čím sa Igor Kočiš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: demolácie, zemné práce a prípravne práce pre stavbu; maliarske a natieračské práce; montáž sadrokartónu; podlahárske a obkladačské práce.

Aké je IČO – Igor Kočiš?

IČO je 40 356 175.

Odkedy podniká Igor Kočiš?

Podnikanie začalo 2. decembra 2002. Na trhu pôsobí 23 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Igor Kočiš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese igor-kocis.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.